logo.png, 4 kBbgtop.png, 2 kB
HOME | KONTAKT | HLEDEJ »
lineh.png, 0 kB
img_hall.jpg, 33 kB
lineh.png, 0 kB
menu_firm.png, 0 kBmenu_products.png, 1 kBmenu_q&a.png, 0 kBmenu_inquiry.png, 1 kB
linel.png, 0 kB
img_left_cm.jpg, 12 kBimg_left_fs.jpg, 11 kB  img_spec_firm.png, 6 kB

HISTORIE

Společnost Prouza & synové s.r.o. byla založena v roce 1993 se zaměřením na textilní odvětví. V roce 1995 se začala specializovat na oblast služeb v oblasti péče o čistotu a bezpečnost podlah uvnitř budov - začala dodávat vysoce účinné textilní čistící rohože cobeMAT formou integrovaného nájemného systému. Společnost následně začala nabízet další vybrané kvalitní produkty, průmyslové a speciální podlahové rohože.

O SPOLEČNOSTI

Společnost Prouza & synové s.r.o. je přímým distributorem kvalitních podlahových rohoží, a to zejména vysoce účinných čistících rohoží cobeMAT, které dodává zákazníkům formou integrovaného nájemného systému. Mezi další nabízené produkty patří venkovní/vnitřní čistící rohože cobeX, kartáčové rohože cobeSCRAPER, vnitřní rohože cobeX PLUS, rohože s logem cobeLOGO. Mezi speciální produkty patří např. vícevrstvé lepkavé dekontaminační rohože cobe First Step, které se používají na zachycení nejjemnějších nečistot a bakterií před vstupem do čistých prostor, nebo ergonomické antistatické ESD rohože cobeSTAT D se zabudovaným zemnícím kontaktem, které se používají v elektrostaticky chráněných prostorách EPA's. Zákazníky společnosti jsou velké i malé firmy, nadnárodní koncerny, obchodní řetězce, organizace, úřady, banky, sportovní zařízení, plavecké bazény, fitness centra, solární studia, školy, školky, domovy mládeže, domovy důchodců a v neposlední řadě také jednotliví občané. Společnost Prouza & synové s.r.o. ve všech svých aktivitách klade důraz na kvalitu, cenu a flexibilitu.

TECHNOLOGIE A ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Všechny naše aktivity provádíme v každém okamžiku s ohledem na životní prostředí. Používáme moderní strojové a technologické vybavení, které jsou co možná nejvíce šetrné k životnímu prostředí. Používáme zařízení, které jsou energeticky úsporné a umožňují recyklaci vody. Při čištění rohoží používáme moderní postupy a ekologické čistící prostředky. Regulujeme množství spotřebované vody, čistících prostředků a energie. Upřednostňujeme materiály, které mají dlouhou životnost a jsou recyklovatelné. Třídíme odpad. Chráníme životní prostředí.

> TOP >

© 2006 Prouza & synové s.r.o., Všechna práva vyhrazena
rohoz, rohoze, zona, zony, slapak, slapaky, koberec, koberce, skrabak, skrabaky, kartacove, servis rohozi, cistici, samocistici, protiprasne, hygienicke, zdravotni, protiunavove, ergonomicke, bezpecnostni, antistaticke, prumyslove, dekontaminacni, bytove, pratelne, biocidni, antibakterialni, gumove, plastove, kartacove, pronajem, vymena, prani, cisteni, prach, spina, vlhkost, logo, s logem, promotion, reklama, reklamni, image, predmet, prouza, cobeo, kobeo, cobe, cobex, antibacterial, miettservice, mietmatten, mat, matting, dust control, rental, First Step, sticky mat, tack mat, adhesive mat, decontamination control, Klebematte, Fußmatte, Fussmatte, Teppichmatte, Imagematte, Werbematte, Eingangsmatte, Sauberlaufmatte, Mietmatte, Staubfangmatte, Schmutzfangmatte, Druckmatte, Schmutzmatte, Türmatte, Mattenservice, Mattenwaschservice, Fussmattenwäscherei, Fußmattenwäscherei, Schmutzfangmattenservice, Fussmattenservice, Fußmattenservice, Servicematten, Mietmattenservice, Werbemattenservice, Schmutzmattenservice, Mattenmeister