logo.png, 4 kBbgtop.png, 2 kB
HOME | KONTAKT | HLEDEJ »
lineh.png, 0 kB
img_hall.jpg, 33 kB
lineh.png, 0 kB
menu_firm.png, 0 kBmenu_products.png, 1 kBmenu_q&a.png, 0 kBmenu_inquiry.png, 1 kB
linel.png, 0 kB
img_left_cm.jpg, 12 kBimg_left_fs.jpg, 11 kB  
 • Pronájem rohoží cobeMAT - čistou cestou ke snížení výdajů.

  Přibližně 80 % nečistot se do budov vnáší na podrážkách obuvi. Tyto nečistoty se poté roznáší obuví dál z místnosti do místnosti. Špína, prach, písek, kamínky i vlhkost způsobují zvýšené opotřební podlah i koberců, zkracují jejich životnost. Objevují se škrábance, vychozená místa, trvalé zašpinění, apod. Podlahy i koberce se musí dříve vyměnit. Řešením je používání rohoží cobeMAT.
 • Skvělé a zase skvělé. Co všechno rohož cobeMAT umí?

  ÚČINNĚ ZADRŽUJE NEČISTOTY.
  Zadržuje až 80% suchých nečistot (prach, písek, kamínky aj.) a až 90% mokrých nečistot (voda, kapaliny, mastnoty aj.). Bez otírání bot. Stačí jen přejít nebo přejet vozíkem po rohoži.
  PROKAZATELNĚ ŠETŘÍ ČAS A PENÍZE.
  Prokazatelně redukuje čas potřebný k úklidu, zjednodušuje úklidové metody, snižuje výdaje na vodu, čistící prostředky, úklidovou techniku aj. Prodlužuje životnost koberců a podlah, které vydrží déle bez zašlapané špíny a škrábanců. Snižuje množství prachových částic přenášených vzduchem, čímž chrání elektronická a mechanická zařízení před poškozením, které může způsobit prach.
  ZVYŠUJE BEZPEČNOST.
  Pomáhá udržovat čistší a sušší podlahy. Minimalizuje nebezpečí úrazů způsobených uklouznutím a jejich trvalých následků.
  DOBŘE DRŽÍ NA PODLAZE.
  Protikluzná guma ze spodní strany zabraňuje uklouznutí rohože. Drží na každém povrchu. Bezpečnostní okraj ze všech stran znemožňuje zakopnutí a nikdy se nekroutí do vrchu.
  UMOŽŇUJE SNADNÝ VSTUP. Díky konstrukci a nízké výšce je bezbariérová i pro seniory, tělesně postižené a lidi na vozíku.
  CHRÁNÍ PŘED ELEKTROSTATICKÝM VÝBOJEM.
  Speciální textilní High-Twist-Nylon (HTN) vlas s obsahem uhlíku chrání osoby před nepříjemným elektrostatickým výbojem, který může způsobit trvalé poškození elektronických zařízení.
  VYLEPŠUJE IMAGE.
  Významně přispívá k nepřetržité čistotě podlah 24 hodin denně. Zlepšuje kvalitu ovzduší uvnitř budov, vylepšuje firemní image a zvyšuje atraktivitu budov. Navíc, na návštěvníky můžete zapůsobit rohoží s vašim logem, nápisem či vzkazem - ideální kombinace účinné čistící rohože a vynikajícího reklamního nástroje. Rohože s logem cobeLOGO vám vyrobíme na zakázku.
 • Proč integrovaný nájemný systém?
  Rohož cobeMAT díky své konstrukci a speciálnímu HTN vlasu zadrží velké množství nečistot. Tyto nečistoty zůstávají v rohoži, a proto ji v pravidelných intervalech (1, 2 nebo 4 týdny) vyměňujeme za čistou. S naší odbornou péčí si rohož uchovává své vynikající vlastnosti a svěží vzhled.

  Náš komplexní a osvědčený balík služeb obsahuje zapůjčení rohože, doručení čisté rohože až do domu, výměny a odvoz špinavé rohože, ekologické praní, čištění a údržbu, kontrolu kvality, skladování čistých rohoží a také drobné opravy, a ekologickou likvidaci vyřazených rohoží. Mírný paušální poplatek za naši službu si můžete dát přímo do nákladů. Není nic jednoduššího.

  Naši vyškolení pracovníci vám pomůžou s výběrem vhodného rozměru a navrhnou vám optimální interval pro doručování čistých rohoží. Rohož cobeMAT vhodně doplní váš interiér a vzhledem k dobře odvedené práci stojí málo.

 • INTEGROVANÝ NÁJEMNÝ SYSTÉM ŠETŘÍ ČAS I PENÍZE.
  Měřitelný přínos rohoží se servisem zkoumala celoevropská studie E.T.S.A.. Výsledek? Rohože se servisem šetří čas i peníze: 44% úspora času při úklidu, 14% snížení výdajů na úklid Společně s námi ušetříte! Takto ušetřený čas a peníze můžete investovat jinde.
 • ZKOUŠEJTE, TESTUJTE. TEST 14 dní ZDARMA!
  Vyzkoušejte si rohože cobeMAT zcela zdarma a nezávazně. Přesvědčte se sami. Jsou skvělé a účinné! Formulář je ZDE. Působíme po celé ČR.
 • Specifikace:


btn_inquiry.png, 2 kB
 materiál vlas: 100% antistatický polyamid 6.6 HTN, střižený vlas
 materiál podklad: protiskluzová pryž
 standardní rozměry: 85x150 cm
115x200 cm
150x200 cm
150x250 cm
150x300 cm
 barvy: exkluzivní šedý nebo hnědý cobe design
nebo melír šedá (hnědá, modrá, zelená, červená)/černá
 tloušťka: 9 mm
 hmotnost: 2,4 kg/˛
 požární odolnost: BS 4790
© 2006 Prouza & synové s.r.o., Všechna práva vyhrazena
rohoz, rohoze, zona, zony, slapak, slapaky, koberec, koberce, skrabak, skrabaky, kartacove, servis rohozi, cistici, samocistici, protiprasne, hygienicke, zdravotni, protiunavove, ergonomicke, bezpecnostni, antistaticke, prumyslove, dekontaminacni, bytove, pratelne, biocidni, antibakterialni, gumove, plastove, kartacove, pronajem, vymena, prani, cisteni, prach, spina, vlhkost, logo, s logem, promotion, reklama, reklamni, image, predmet, prouza, cobeo, kobeo, cobe, cobex, antibacterial, miettservice, mietmatten, mat, matting, dust control, rental, First Step, sticky mat, tack mat, adhesive mat, decontamination control, Klebematte, Fußmatte, Fussmatte, Teppichmatte, Imagematte, Werbematte, Eingangsmatte, Sauberlaufmatte, Mietmatte, Staubfangmatte, Schmutzfangmatte, Druckmatte, Schmutzmatte, Türmatte, Mattenservice, Mattenwaschservice, Fussmattenwäscherei, Fußmattenwäscherei, Schmutzfangmattenservice, Fussmattenservice, Fußmattenservice, Servicematten, Mietmattenservice, Werbemattenservice, Schmutzmattenservice, Mattenmeister