logo.png, 4 kBbgtop.png, 2 kB
HOME | KONTAKT | HLEDEJ »
lineh.png, 0 kB
img_hall.jpg, 33 kB
lineh.png, 0 kB
menu_firm.png, 0 kBmenu_products.png, 1 kBmenu_q&a.png, 0 kBmenu_inquiry.png, 1 kB
linel.png, 0 kB
img_left_cm.jpg, 12 kBimg_left_fs.jpg, 11 kB  
 • Popis: Vysoce odolná a výkonná čistící rohož cobeSCRAPER účinně zachytí nečistoty a vlhkost, např. velké nánosy bláta, sněhu, drti a písku. Je primárně navržena pro venkovní prostředí, a proto představuje nejvýznamnější ochranu budov před špínou. Hustá jednovláknová konstrukce vytváří tuhý kartáč, který účinně zachytí velké množství nečistot, písku a bláta, což hustá struktura pohltí a skryje. Silné UV odolné nylonové vlákno si uchovává svou stálobarevnost i když je nepřetržitě vystaveno přímému slunci. Rohož nevybledává a udržuje si svůj vzhled cokoliv počasí s sebou přinese. Rohož cobeSCRAPER nabízí maximální ochranu pro administrativní, komerční a průmyslové prostory za každého počasí.
 • Umístění: Bez stavebních úprav se pokládá přímo na podklad ve vstupech do budov, kde hrozí nebezpečí velkého znečištění. Na podkladu krásně leží a její okraje se nikdy nezkroutí do vrchu.
 • Konstrukce:
 • 100% polyamid, střižený vlas
 • textilní vrstva zavulkanizována do protiskluzového pryžového podkladu
 • obvodový 2 cm široký pryžový bezpečnostní lem
 • Poznámka: Tato kartáčová rohož může být velmi prospěšná také jako doplňková nebo dočasná ochrana před špínou v období extrémního počasí.
 • Údržba: Nečistoty se vytřepou, vysají, nebo vystříkají vodou. Dokonalou údržbu a vyčištění vám zajistí naše specializovaná firma.
 • Specifikace:btn_inquiry.png, 2 kB
 materiál vlas: 100% jednovláknový polyamid, střižený vlas
 materiál podklad: protiskluzová pryž
 rozměry / kód: 85x150 cm / CSC 1
115x200 cm / CSC 2
85x300 cm / CSC 3
 nestandardní rozměry: -
 barvy: šedočerná
 tloušťka: 8 mm
 hmotnost: 2,7 kg/m˛
 požární odolnost: BS 4790
 minimální odběr: 1 ks
 dodací lhůta: 1-10 dní u zboží skladem, jinak 2-4 týdny
 • Ceny bez DPH 20% (ceník č. 551, ver. NET):
 CSC 1 ? Kč / 1 ks
 CSC 2 ? Kč / 1 ks
 CSC 3 ? Kč / 1 ks
 » vyžádejte si cenovou nabídku dle požadovaného množství » POPTÁVKA
 Dopravné: objednávky nad 5.000 Kč - ZDARMA
                   objednávky do 5.000 Kč - příplatek 150 Kč
 • Upozornění na nižší cenu:
Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu u srovnatelného produktu?
Každým dnem se Vám snažíme přinášet nejnižší ceny na trhu. Pokud přesto naleznete u jiného prodejce cenu nižší, prosíme, informujte nás.

*Cena bez DPH:
Cena s DPH:
*Odkaz na nalezenou cenu:
*Váš telefon:
*Váš E-mail:
Máte o produkt zájem?       ANONE      
 
Komentář:
Políčka označená * je nutno vyplnit.

© 2006 Prouza & synové s.r.o., Všechna práva vyhrazena
rohoz, rohoze, zona, zony, slapak, slapaky, koberec, koberce, skrabak, skrabaky, kartacove, servis rohozi, cistici, samocistici, protiprasne, hygienicke, zdravotni, protiunavove, ergonomicke, bezpecnostni, antistaticke, prumyslove, dekontaminacni, bytove, pratelne, biocidni, antibakterialni, gumove, plastove, kartacove, pronajem, vymena, prani, cisteni, prach, spina, vlhkost, logo, s logem, promotion, reklama, reklamni, image, predmet, prouza, cobeo, kobeo, cobe, cobex, antibacterial, miettservice, mietmatten, mat, matting, dust control, rental, First Step, sticky mat, tack mat, adhesive mat, decontamination control, Klebematte, Fußmatte, Fussmatte, Teppichmatte, Imagematte, Werbematte, Eingangsmatte, Sauberlaufmatte, Mietmatte, Staubfangmatte, Schmutzfangmatte, Druckmatte, Schmutzmatte, Türmatte, Mattenservice, Mattenwaschservice, Fussmattenwäscherei, Fußmattenwäscherei, Schmutzfangmattenservice, Fussmattenservice, Fußmattenservice, Servicematten, Mietmattenservice, Werbemattenservice, Schmutzmattenservice, Mattenmeister