logo.png, 4 kBbgtop.png, 2 kB
HOME | KONTAKT | HLEDEJ »
lineh.png, 0 kB
img_hall.jpg, 33 kB
lineh.png, 0 kB
menu_firm.png, 0 kBmenu_products.png, 1 kBmenu_q&a.png, 0 kBmenu_inquiry.png, 1 kB
linel.png, 0 kB
img_left_cm.jpg, 12 kBimg_left_fs.jpg, 11 kB  img_spec_cl.png, 6 kB
 • Popis: Vnitřní textilní čistící rohož cobeLOGO účinně zachycuje suchou i mokrou špínu, písek a prach. Svým atraktivním vzhledem vytváří příjemné prostředí, upoutává pozornost zákazníků a pomáhá k podpoře korporační identity. S nejnovější unikátní technologií barvení textilní části je umožněna reprodukce téměř jakékoliv loga nebo designu a také realistických fotografií obsahujících obchodní značku nebo konkrétní produkt. Nikdy nebyl jednodušší způsob, jak vylepšit image firmy. Rohož cobeLOGO dodává prostorám vysoce kvalitní image, od obchodů po kancelářské prostory. Vrchní část je vyrobena z antistatického polyamidu HTN a spodní část z bezpečnostní protiskluzové nitrilové pryže. Rohože cobeLOGO jsou atraktivní, trvanlivé a stále vysoce účinné díky použitým materiálům a pravidelné údržbě prováděné naší specializovanou firmou. Elegantní a praktické.
 • Umístění: Bez stavebních úprav se pokládá přímo na podlahu uvnitř objektů, např. ve vstupech, před recepcí, jednací místností, stánkem na veletrzích atd.. Na podlaze krásně leží a její rohy se nikdy nekroutí do vrchu.
 • Konstrukce:
 • 100% antistatický polyamid 6.6 HTN, střižený vlas
 • textilní vrstva zavulkanizována do protiskluzového pryžového podkladu hladkého nebo s výstupky
 • design zhotoven technologií hloubkového barvení textilie
 • obvodový 2 cm široký pryžový bezpečnostní lem
 • Poznámka: možnost oříznutí a zapuštění do prohlubně
 • Údržba: Provádí se výměnným způsobem v dohodnutých pravidelných intervalech. Tuto službu zajišťuje naše specializovaná firma, a to po celém území ČR. Náš komplexní a osvědčený balík služeb obsahuje doručení čistých rohoží až do domu, výměny a odvoz špinavých rohoží, ekologické praní, čištění a údržbu, kontrolu kvality a skladování čistých rohoží. Mírný poplatek za naši službu si můžete dát přímo do nákladů. Není nic jednoduššího. Bez starostí.
 • Intervaly doručování čistých rohoží: 1x za týden, 1x za dva týdny, 1x za čtyři týdny, kombinace
 • Specifikace:
img_clm_york_sm.jpg, 3 kB
img_clm_sample_sm.jpg, 4 kB
img_99colours_sm.jpg, 6 kB
btn_inquiry.png, 2 kB
 materiál vlas: 100% antistatický polyamid 6.6 HTN, střižený vlas
 materiál podklad: protiskluzová pryž
 rozměry / kód: 85x120 cm / CLM 1
85x150 cm / CLM 2
85x300 cm / CLM 3
115x180 cm / CLM 4
115x200 cm / CLM 5
115x240 cm / CLM 6
150x250 cm / CLM 7
 nestandardní rozměry: jsou možné za příplatek, max. 200x400 cm
 barvy: 99 základních - pro zobrazení klikněte na tento řádek
 tloušťka: 9 mm
 hmotnost: 2,6 kg/m˛
 požární odolnost: BS 4790
 záruka: 2 roky
 minimální odběr: 2 ks
 dodací lhůta: 4-5 týdnů po splnění obch. podmínek
© 2006 Prouza & synové s.r.o., Všechna práva vyhrazena
rohoz, rohoze, zona, zony, slapak, slapaky, koberec, koberce, skrabak, skrabaky, kartacove, servis rohozi, cistici, samocistici, protiprasne, hygienicke, zdravotni, protiunavove, ergonomicke, bezpecnostni, antistaticke, prumyslove, dekontaminacni, bytove, pratelne, biocidni, antibakterialni, gumove, plastove, kartacove, pronajem, vymena, prani, cisteni, prach, spina, vlhkost, logo, s logem, promotion, reklama, reklamni, image, predmet, prouza, cobeo, kobeo, cobe, cobex, antibacterial, miettservice, mietmatten, mat, matting, dust control, rental, First Step, sticky mat, tack mat, adhesive mat, decontamination control, Klebematte, Fußmatte, Fussmatte, Teppichmatte, Imagematte, Werbematte, Eingangsmatte, Sauberlaufmatte, Mietmatte, Staubfangmatte, Schmutzfangmatte, Druckmatte, Schmutzmatte, Türmatte, Mattenservice, Mattenwaschservice, Fussmattenwäscherei, Fußmattenwäscherei, Schmutzfangmattenservice, Fussmattenservice, Fußmattenservice, Servicematten, Mietmattenservice, Werbemattenservice, Schmutzmattenservice, Mattenmeister